• EN Hotel Regeneracja

Regeneracja

Regeneracja

AKTYWNOŚCI DOSTĘPNE W OKOLICY

Energia Tatr umożliwia regenerację totalną. Zregenerowany umysł, pozbawiony przesytu informacji i niepotrzebnych myśli, jest gotowy na nowe doznania i czerpanie tego, co najlepsze, z otaczającej nas natury. My dodatkowo chętnie zadbamy o regenerację ciała, zahartowanego na pieszych, rowerowych czy narciarskich trasach.

Lata doświadczeń pozwoliły nam stworzyć autorskie rytuały, które są połączeniem masażu leczniczego z trzema darami natury: kamieniem, drewnem i lodem. Aromaterapia wspierana działaniem masażu leczniczego opartego na elementach terapii manualnej ukoi każde ciało.

Regeneracją w EN Hotelu zajmują się doświadczeni fizjoterapeuci. Podczas zabiegów używamy w pełni naturalnych kosmetyków szwajcarskiej firmy Soeder. Olejki opracowane na bazie skwalanu, olejków jojoba, orzechów makadamia i migdałów są jedwabiście miękkie, dobrze się wchłaniają, zapewniają luksusową pielęgnację i są jak pożywny posiłek dla skóry.

RYTUAŁY

Stone

RYTUAŁ KAMIENNY

Masaż klasyczny: oczyszczający i energetyzujący. Rytuał oparty na cudownych właściwościach kamienia górskiego. Wykonywany ciepłym kamieniem o nieregularnym kształcie, umożliwiającym działanie na konkretne miejsca i partie mięśni. Oczyszcza ciało i umysł, przywraca równowagę.

RYTUAŁ LODOWY

Masaż klasyczny wykonywany z użyciem autorskiej mieszanki ziołowej zamkniętej w bryle lodu. Ukoi zmęczone mięśnie, uzupełni siły witalne i umożliwi dalsze aktywności.

Ice
RYTUAŁ DREWNIANY
Wood

RYTUAŁ DREWNIANY

Masaż klasyczny bazujący na użyciu kawałka drewna. Kij stosowany jest w celu poprawy krążenia i stymulowania mięśni do regeneracji oraz uwalniania napięcia. Dodatkowo wygładza skórę i poprawia jej wygląd. Rytuał drewniany stanowi idealne uzupełnienie treningu.

Każdy rytuał poprzedzony jest peelingiem z soli pochodzącej z Morza Martwego. Celem peelingu jest oczyszczenie skóry i usunięcie zbędnej części naskórka. Dogłębnie oczyszcza całe ciało, sprawia, że skóra zyskuje młody i zdrowy wygląd oraz idealnie przygotowuje się do dalszych zabiegów. Pozbywając się wierzchniej warstwy martwego naskórka, dajemy naszym wyselekcjonowanym szwajcarskim kosmetykom szansę jeszcze lepiej wniknąć w głąb skóry i w pełni ją odżywić. Peeling solny zawarty jest w cenie rytuału. Jeśli chcesz z niego zrezygnować, oczywiście jest to możliwe – poinformuj o tym fizjoterapeutę przed rozpoczęciem masażu.