Pokoje

Pokój granitowy 2-osobowy standard

Nasze pokoje są przedłużeniem górskich szlaków. Bazujemy na materiałach, które pierwotnie występowały w Tatrach: granicie, stali z charakterystycznymi przebarwieniami i drewnie. Dominującym materiałem wykończeniowym w tym pokoju jest jest grys granitowy. Pokój granitowy 2-osobowy standard ma powierzchnię około 18 m². Składa się z sypialni z dużym łóżkiem i miejscem do pracy oraz z łazienki. Okna pokoju wychodzą bezpośrednio na kolejkę na Kasprowy Wierch, Kopę Magury (1704 m n.p.m.), Jaworzyńską Czubę (1625 m n.p.m.), szlak na Kasprowy Wierch, Kalatówki lub Nosal zapewniając niepowtarzalny widok o każdej porze dnia i nocy.

Pokój granitowy 2-osobowy deluxe

Nasze pokoje są przedłużeniem górskich szlaków. Bazujemy na materiałach, które pierwotnie występowały w Tatrach: granicie, stali z charakterystycznymi przebarwieniami i drewnie. Dominującym materiałem wykończeniowym w tym pokoju jest jest grys granitowy. Pokój granitowy 2-osobowy standard ma powierzchnię około 22 m². Składa się z sypialni z dużym łóżkiem i miejscem do pracy oraz z łazienki.  Okna pokoju wychodzą bezpośrednio na kolejkę na Kasprowy Wierch, Kopę Magury (1704 m n.p.m.), Jaworzyńską Czubę (1625 m n.p.m.), szlak na Kasprowy Wierch, Kalatówki lub Nosal zapewniając niepowtarzalny widok o każdej porze dnia i nocy.

Apartament granitowy 2-osobowy

Nasze pokoje są przedłużeniem górskich szlaków. Bazujemy na materiałach, które pierwotnie występowały w Tatrach: granicie, stali z charakterystycznymi przebarwieniami i drewnie. Dominującym materiałem wykończeniowym w tym pokoju jest jest grys granitowy.
Pokój granitowy 2-osobowy apartament ma powierzchnię około 30 m². Składa się z sypialni z dużym łóżkiem, wolnostojącą wanną i otwartą strefą umywalkowo-prysznicową, z toalety oraz z wydzielonej strefy wypoczynkowej z sofą i miejscem do pracy. Strefa dzienna wydzielona jest od strefy nocnej ażurową szafą.
Okna pokoju wychodzą bezpośrednio na kolejkę na Kasprowy Wierch, Kopę Magury (1704 m n.p.m.), Jaworzyńską Czubę (1625 m n.p.m.), Pośredni Wierch Goryczkowy (1874 m n.p.m.), Czubę Goryczkową (1912 m n.p.m.), Kondratowy Wierch (1801 m n.p.m.), szlak na Kasprowy Wierch, Kalatówki.

Pokój smrekowy 2-osobowy standard

Smrek to w gwarze góralskiej świerk, czyli główny materiał, z którego powstawały chaty góralskie. Odzyskane drewno smrekowe jest dominującym materiałem wykończeniowym naszych pokoi, tworzy aurę ciepła, lekkości, bliskości natury.
Pokój smrekowy 2-osobowy standard ma powierzchnię około 16 m². Składa się z sypialni z dużym łóżkiem i miejscem do pracy oraz z łazienki.
Okna pokoju wychodzą bezpośrednio na kolejkę na Kasprowy Wierch, Kopę Magury, szlak na Kasprowy Wierch i Kalatówki zapewniając niepowtarzalny widok o każdej porze dnia i nocy.

Pokój smrekowy 2-osobowy deluxe

Smrek to w gwarze góralskiej świerk, czyli główny materiał, z którego powstawały chaty góralskie. Odzyskane drewno smrekowe jest dominującym materiałem wykończeniowym naszych pokoi, tworzy aurę ciepła, lekkości, bliskości natury.
Pokój smrekowy 2-osobowy deluxe ma powierzchnię około 21 m². Składa się z sypialni z dużym łóżkiem i miejscem do pracy oraz z łazienki.
Okna pokoju wychodzą bezpośrednio na kolejkę na Kasprowy Wierch, Kopę Magury (1704 m n.p.m.), Jaworzyńską Czubę (1625 m n.p.m.), szlak na Kasprowy Wierch i Kalatówki zapewniając niepowtarzalny widok o każdej porze dnia i nocy.

Smrekowy 4-osobowy apartament

Smrek to w gwarze góralskiej świerk, czyli główny materiał, z którego powstawały chaty góralskie. Odzyskane drewno smrekowe jest dominującym materiałem wykończeniowym naszych pokoi, tworzy aurę ciepła, lekkości, bliskości natury. Pokój smrekowy 4-osobowy standard ma powierzchnię około 27 m². Składa się z sypialni głównej z dużym łóżkiem, przestrzenią wypoczynkową i miejscem do pracy; z sypialni dodatkowej z dwoma mniejszymi łóżkami oraz z łazienki. Okna pokoju wychodzą bezpośrednio na Kolejkę na Kasprowy Wierch, Pośredni Wierch Goryczkowy (1874 m n.p.m.), Czubę Goryczkową (1912 m n.p.m.) i Kondratowy Wierch (1801 m n.p.m.) zapewniając niepowtarzalny widok o każdej porze dnia i nocy.