• EN-Hotel-Aktywnosc-02

Pracuj z nami

Pracuj z nami

W EN Hotelu pracujemy z pasją oraz harmonią z naturą. Każdego otulamy góralską gościnnością

Świadczenia pracownicze


Praca w najpiękniejszym miejscu w Polsce-Zakopanem. U podnóża Kasprowego Wierchu, na obszarze Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz obszaru natura 2000.


Przyjemna atmosfera pracy i środowisko zawodowe.


Przynajmniej jeden  bezpłatny nocleg w roku dla każdego pracownika + osoby towarzyszącej ( w zależności od stanowiska oraz czasu pracy).


Preferencyjne stawki za pobyt (uzgodnione z kierownictwem).
Rabaty w restauracji hotelowej oraz drink barze.


Wynagrodzenie powyżej minimalnego, dostosowane do zaangażowania, systemy premiowe.


System zmianowy /ustalając grafik jesteśmy elastyczni.
Praca całoroczna lub sezonowa.


Możliwość doskonalenia poprzez kursy i szkolenia.
Możliwość rozwoju – dla nas to najważniejsza kwestia.


Jeśli kochasz przyrodę oraz chcesz pracować ze świetnym zespołem a przy tym jesteś gościnny oraz otwarty, prześlij nam nam swój życiorys  wraz z listem motywacyjnym, do którego możesz dołączyć zdjęcie.  

Nasz adres to rekrutacje@enhotel.pl

Obecnie rekrutujemy na
następujące stanowiska

Oferta pracy 1

Potrzebny jest kierownik sali dla restauracji, do natychmiastowego włączenia. Poszukujemy zaangażowanych, profesjonalnych ludzi z zamiłowaniem do zawodu. Dzień roboczy do negocjacji. (Ref. 0001)

Oferta pracy 2

Potrzebny jest kierownik sali dla restauracji, do natychmiastowego włączenia. Poszukujemy zaangażowanych, profesjonalnych ludzi z zamiłowaniem do zawodu. Dzień roboczy do negocjacji. (Ref. 0002)

Oferta pracy 3

Potrzebny jest kierownik sali dla restauracji, do natychmiastowego włączenia. Poszukujemy zaangażowanych, profesjonalnych ludzi z zamiłowaniem do zawodu. Dzień roboczy do negocjacji. (Ref. 0003)

Oferta pracy4

Potrzebny jest kierownik sali dla restauracji, do natychmiastowego włączenia. Poszukujemy zaangażowanych, profesjonalnych ludzi z zamiłowaniem do zawodu. Dzień roboczy do negocjacji. (Ref. 0004)